جستجو

نرده فلزی راه پله با قوطی

نرده راه پله با قوطی فلزی، نرده تراس با قوطی و نرده بالکن با قوطی پروفیل نمونه‌ای از کابرد پروفیل 2در 2 در صنعت ساختمان محسوب می‌‎شود. استفاده از پروفیل‌، امکان ایجاد طرح‌های منحصربه‌فرد و مدرن را با توجه به سلیقه مشتری فراهم می‌کنند.

در گذشته نرده  جزء جدایی‌ناپذیر راه پله بود و بیشتر با هدف ایمنی هنگام بالا رفتن و پایین آمدن مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما در عصر حاضر، توسعه فناوری و معماری باعث شده تا طراحی‌های نوآورانه و جذاب برای ساخت نرده راه پله با قوطی در ساختمان‌ها به کار گرفته شود.  در دنیای مدرن امروز دیگر نرده‌ها فقط  یک عنصر حفاظتی شناخته نمی‌شوند، بلکه باید انواع مختلف آن‌ها را یکی از اجزای مهم و موثر در زیبایی فضا دانست. از جمله گزینه‌های مورد استفاده، نرده فلزی راه پله با قوطی است که می‌توان به کمک خلاقیت در طراحی، آن را همچون یک اثر هنری در دکوراسیون داخلی یا خارجی ساختمان مورد استفاده قرار داد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا شما را با انواع، قیمت و تخمین هزینه نرده راه پله با قوطی فلزی آشنا کنیم.

چرا نرده فلزی راه پله با قوطی فلزی بهترین گزینه مناسب است؟

نرده فلزی با قوطی فلزی به دلیل مقاومت، دوام و قابلیت پوشش‌دهی در برابر عوامل جوی و خوردگی به عنوان یک گزینه محبوب برای راه پله استفاده خواهد شد. این نوع نرده‌ها در عین مقرون‌به‌صرفه بودن، دارای ساختار محکمی هستند که معمولا با طراحی زیبا و مدرن ترکیب می‌شوند. 

همچنین مواد مختلفی مانند فولاد ضد زنگ و آلومینیوم در تولید نرده راه پله با قوطی به کار می‌روند که از زنگ‌زدگی و خوردگی آن جلوگیری می‌کند. در نتیجه نرده‌های فلزی راه پله از جنس قوطی طول عمر طولانی‌تری دارند. از دیگر مزایای انتخاب این نوع نرده‌ها می‌توان به امکان رنگ زدن آن‌ها اشاره کرد که باعث افزایش جلوه دکوراسیون داخلی منزل و ایجاد هماهنگی با فضای خارجی ساختمان می‌شود.

معرفی انواع نرده راه پله با قوطی

نرده فلزی راه پله با قوطی را می‌توان به شکل‌ها و طرح‌های متنوعی ساخت. انتخاب این‌که کدام یک از اشکال نرده راه پله با قوطی بهتر است ، ابتدا به سلیقه شخصی شما سپس به دکوراسیون داخلی یا فضای خارجی ساختمان بستگی دارد. 

اگر می‌خواهید برای پلکان داخل خانه از نرده فلزی با قوطی استفاده کنید، باید به هماهنگی آن با سایر المان‌های داخلی توجه شود. همچنین نصب نرده راه پله از جنس قوطی فلزی برای فضای باز و نمای خارجی خانه نیازمند توجه به شکل، طرح و استحکام آن است. در ادامه تعدادی از پرطرفدارترین نرده‌های فلزی راه پله با قوطی را معرفی می‌کنیم:

نرده ساده راه پله با قوطی

این نوع نرده راه پله از قوطی‌های فلزی ساده و بدون طرح‌های خاص تشکیل شده است. درواقع ساختار اصلی نرده ساده راه پله با قوطی یک سری شکل‌های افقی و عمودی دارد که در عین سادگی به دلیل قیمت مناسب، قابلیت هماهنگی با فضا و امنیت بالا بسیار پرطرفدار است. 

از طرفی نرده راه پله با قوطی از نوع ساده به دلیل طراحی بدون پیچیدگی برای محیط‌‌هایی از جمله خانه، مدرسه، ساختمان تجاری و اداری مناسب خواهد بود. این نوع نرده‌ها معمولا به دلیل داشتن لایه‌های مختلفی از پوشش، مانند رنگ یا ضد زنگ در مقابل خوردگی، زنگ‌زدگی مقاومت و ماندگاری بالایی دارند. از همین‌رو نرده فلزی راه پله با قوطی از نوع ساده برای نمای خارجی ساختمان و فضای عمومی گزینه مناسبی خواهد بود.

نرده راه پله فرفورژه

این نوع نرده‌های فلزی پس از شکل‌پذیری قوطی با طرح‌های زینتی نامنظم ساخته می‌شوند و تنوع بسیار بالایی دارند. درواقع در نرده راه پله فرفورژه قوطی‌های فلزی به شکل و الگوهای مختلف منسوج یا ترکیب می‌شود تا طرح‌ها و نقوش متنوع ایجاد شوند. این نرده‌های راه پله ساخته شده از قوطی به دلیل طراحی هنری و جذاب (اغلب دورانی‌شکل و مجسمه‌گونه) به عنوان یک اثر هنری مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

قوطی‌های فرفورژه معمولا به دستورات دقیقی خم شده و منسوج می‌شوند تا الگوها و طرح‌های متنوعی ایجاد کنند و زیبایی نرده راه پله را دوچندان سازند. نرده راه پله فرفورژه را می‌توانید برای فضاهای سنتی و کلاسیک انتخاب کنید؛ زیرا طرح ‌ای پر پیچ و خم آن با فضای مدرن و مینیمال همخوانی ندارد.

نرده راه پله مدرن با قوطی

یکی‌دیگر از انواع نرده راه پله با قوطی که طرفداران زیادی دارد، با اسم نرده راه پله فلزی مدرن شناخته می‌شود. این نرده‌های راه پله دارای قوطی‌های فلزی با خطوط ساده، منظم و طرح‌های هندسی هستند. نرده‌های راه پله مدرن فلزی اغلب به دلیل طراحی نوآورانه و شیکی که دارند، برای سبک دکوراسیون مدرن و امروزی گزینه مناسبی خواهند بود. 

در طراحی نرده راه پله مدرن با قوطی الگوها، خطوط هندسی، منحنی‌ها و سایر عناصر طراحی مدرن به وضوح دیده می‌شوند. این نوع نرده‌ها معمولا به عنوان یک عنصر دکوراتیو در فضای داخلی و خارجی ساختمان کاربرد دارند، از طرفی به جذابیت و زیبایی محیط اضافه می‌کنند.

تخمین هزینه ساخت نرده فلزی راه پله با قوطی

برای تخمین هزینه نرده راه پله با قوطی باید به عوامل مختلفی توجه کنید که در تعیین قیمت تاثیر دارند. این عوامل شامل موارد زیر می‌شوند:

  • ابعاد و اندازه نرده
  • مواد استفاده شده برای ساخت
  • طراحی و پیچیدگی‌های به کار رفته در آن 
  • پوشش‌دهی و پایان‌دهی
  • نوع و تعداد قوطی‌ها
  • ایمنی و استحکام در نظر گرفته شده برای نرده فلزی راه پله
  • فرآیند انتقال و نصب آن در محل
  • هزینه نیروی انسانی 

برای داشتن تخمین دقیق‌تری از هزینه ساخت نرده فلزی راه پله با قوطی، می‌توانید با تاسیسات معماری و ساختمانی که این خدمات را ارائه می‌دهند، تماس گرفته و قیمت دقیق بگیرید. آن‎ها می‌توانند با توجه به نیازها و مشخصات محصول، یک تخمین هزینه مشخص‌تر ارائه دهند. همچنین توجه داشته باشید که هزینه‌ها ممکن است در مناطق و شهرهای مختلف متفاوت باشند.

قیمت نرده راه پله با قوطی به صورت پیش ساخته چقدر است؟

نرده‌های فلزی پیش ساخته به صورت مجزا و قبل از نصب روی راه پله، درون کارگاه تولید می‌شوند. این ویژگی باعث می‌شود تا زمان نصب نرده‌ها کاهش یابد و پروژه‌های ساختمانی با سرعت بیشتری پیش بروند. از طرفی ساخت نرده راه پله با قوطی درون کارگاه به دلیل دسترسی به ابزارها و تجهیزات مورد نیاز برای تولید، با کیفیت و دقت بیشتری انجام می‌شود. 

بنابراین می‌توان گفت قیمت نرده راه پله با قوطی به صورت پیش ساخته کمی گران‌تر است. اما نکته مهم در برآورد هزینه این نوع نرده‌ها وزن آن‌ها است. زیرا قیمت نرده‌های فلزی راه پله اغلب به صورت کیلوگرم محاسبه خواهد شد. از همین‌رو عواملی مانند طول نرده، ارتفاع نرده و تراکم تیغه‌های عمودی در هزینه نرده فلزی راه پله با قوطی به صورت پیش ساخته تاثیر به‌سزایی دارند.

به صرفه ترین راه برای ساخت نرده فلزی راه پله با قوطی

نرده‌های راه پله با هدف حفظ ایمنی افراد و افزایش جلوه بیشتر به دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ساخته می‌شوند. بنابراین شما می‌توانید بر اساس بودجه، سلیقه شخصی، نیاز راه پله و دکوراسیون فضای مورد نظر یکی از انواع نرده فلزی راه پله با قوطی را انتخاب کنید. از همین‌رو برای اطلاع از بهترین نوع نرده راه پله با قوطی و ساخت مقرون‌به‌صرفه آن برای پروژه خود به سایت امروزآهن مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی امروزآهن به صرفه‌ترین راه را برای ساخت نرده فلزی راه پله با قوطی در اختیار شما می‌گذارد. همچنین می‌توانید برای مشاوره و دریافت قیمت با کارشناسان این فروشگاه اینترنتی تماس بگیرید.

Rate this post

اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *