جستجو

قیمت توری گابیون

4 / مرداد / 1403

جدول قیمت فنس گابیون

در حال حاضر قیمت توری گابیون به صورت روزانه یا حتی ساعتی در حال تغییر است. علاوه بر وزن هر متر مربع فنس گابیون عوامل مختلفی سبب شده‌اند تا این توری در بازه قیمتی 32000 تا 43000 تومان به ازای هر مترمربع دارای نوسان باشد.

نام محصولقیمتواحدوزن هر متر مربع
توری گابیون چشمه 8*6 مفتول 2 میل43000 تومانمتر مربع1000 گرم
توری گابیون چشمه 10*8 مفتول 1.7 میل32100 تومانمتر مربع500 گرم
توری گابیون چشمه 10*8 مفتول 1.8 میل33000 تومانمتر مربع550 گرم
توری گابیون چشمه 10*8 مفتول 2 میل37000 تومانمتر مربع800 گرم
توری گابیون چشمه 10*8 مفتول 2.5 میل43000 تومانکیلو‌گرم1350 گرم
توری گابیون چشمه 10*8 مفتول 3 میل43000 تومانکیلو‌گرم1850 گرم

جهت استعلام قیمت توری گابیون، گرفتن موجودی محصول در انبار امروز آهن و دریافت مشاوره تخصصی قبل از خرید گابیون کافی است با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. در این تماس می‌توانید آخرین هزینه دیوار گابیون را جویا شوید، سپس در صورت نیاز سفارش خرید توری گابیون را به کارشناسان ما ارجاع دهید.

تور گابیون (فنس گابیون) یا مش گابیون یک نوع توری سنگی است که کاربردهای گسترده‌ای نظیر موج شکن، مهارکننده سنگ، حصارکشی و … دارد. حصار گابیون یک دیوار توری سنگی است که در بسیاری از مراکز، تفرجگاه‌ها و مناطق مشاهده می‌شود. گابیون سنگی با ضخامت مفتول 2، 2.5، 3 یا 4 میل، ارتفاع 1 الی 4 متر و سایز چشمه 5*6 یا 8*10 به بازار عرضه می‌شود.

دیوار سنگی گابیونقیمت توری نگهدارنده سنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. متریال توری، ابعاد توری، ضخامت توری، روکش و حتی شرایط بازار قیمت گابیون را تعیین می‌کنند. منظور از شرایط بازار عواملی نظیر نرخ ارز، قیمت مواد اولیه، میزان عرضه، میزان تقاضا، سیاست‌های داخلی و … است که همگی سبب تغییرات قیمت تور گابیون می‌شوند.با توجه به آنکه سفارش انواع گابیون تحت عنوان خرید مستقیم و بی واسطه انجام می‌شود، شما می‌توانید با تعرفه ارزان و زیر قیمت بازار تور سنگ مورد نظر را خریداری نمایید.

گابیون یا توری سنگی را دست کم نگیرید!

واژه گابیون (gabbione) یک واژه ایتالیایی به معنای جعبه یا قفس فلزی است. توری سنگی یا گابیون یک نوع توری فلزی است که از سیم مفتول ساخته شده و داخل آن با سنگ، چوب و شیشه انباشته شده است. در واقع دیوار گابیون یک جعبه ساخته شده به وسیله بافتن مفتول گالوانیزه به هم است، به طوری که داخل آن فضای خالی قرار گرفته و این فضای خالی با مصالح مختلف پر می‌شود.
از این توری برای حصارکشی، حائل بندی و استحکام بخشی به یک مسیر خاص استفاده می‌شود.
برای مثال در مسیرهای کوهستان برای جلوگیری از ریزش سنگ از این محصولات استفاده می‌شود. یا در کنار دریا برای ممانعت از برخورد موج با عابرین از فنس سنگی استفاده می‌شود. 

قیمت توری نگهدارنده سنگ ارزان‌تر از چیزی که تصور می‌کنید!

اگر به دنبال خرید تور گالوانیزه گابیون هستید، باید بدانید این محصولات ارزش خرید بالایی دارند، خصوصا که قیمت سنگ گابیون بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. کافی است به کاربردهای دیوار فنسی سنگی نگاهی بیندازیم!
از این محصولات به عنوان موج شکن، محدود سازی رودخانه، جاده سازی، محوطه سازی، حائل بندی، نگهدارنده سنگ، ساخت خاکریز و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع دیوار فنس و سنگ در اغلب صنایع، از صنایع تفریحی گرفته تا نظامی، به کار می‌روند.

همچنین استفاده از سنگ گابیون در دریا، ساحل، کوهستان و … می‌تواند باعث جلوگیری از خطرات جانی و مالی شود. در نتیجه قیمت توری گالوانیزه بسیار ارزان تر از آن چیزی است که باید باشد.

خرید فنس گابیون درب کارخانه؛ ارزان و مطمئن

یکی از استراتژی‌های افراد حرفه‌ای برای خرید گابیون دیوار سنگی ثبت سفارش به صورت مستقیم از کارخانه است. به طور کلی قیمت محصولات آهنی از جمله گابیون سنگی درب کارخانه از بازار پایین‌تر است. با آگاهی از این موضوع افرادی که در زمینه گابیون بندی تخصص بالایی دارند، به جای سفارش این محصول از بازار، ان را از کارخانه می‌خرند.

دیوار فنس و سنگبا سفارش گابیون از کارخانه عملا هزینه‌های واسطه‌گری، انبارداری و … حذف می‌شود. در نتیجه امکان خرید توری سنگ با قیمت ایده آل فراهم خواهد بود.

محاسبه قیمت فنس گابیون (سنگی) براساس متراژ

بسیاری از مراکز قیمت فروش توری گابیون را بر حسب کیلوگرم اعلام می‌کنند. این موضوع می‌تواند محاسبه قیمت پروژه گابیون بندی به کمک دیوار سنگی با فنس را پیچیده کند.
راهکار ساده این است که در این مواقع ابتدا وزن هر متر مربع توری گابیون را محاسبه کنید. سپس با توجه به عدد بدست آمده وزن کلی سفارش توری سنگی را بر اساس متراژ کلی بدست اورید. در نهایت با داشتن قیمت توری کیلویی می‌توان قیمت فنس را بر اساس متراژی براورد نمود.

البته گاهی اوقات قیمت توری گابیون گالوانیزه بر حسب متر یا متر مربع بیان می‌شود. در این صورت محاسبه قیمت خرید بر اساس متراژ پروژه بسیار راحت است.

 عواملی تاثیرگذار روی تعرفه خرید توری گابیون

به طور کلی عوامل مختلفی روی قیمت توری گابیون گالوانیزه تاثیر می‌گذارند. در لیست زیر مهمترین عواملی که باعث بالا و پایین شدن قیمت فنس گابیون می‌شوند، معرفی شده است:

 • برند سازنده
 • متریال توری
 • ابعاد توری
 • ضخامت توری
 • نوع روکش
 • میزان عرضه
 • میزان تقاضا
 • نرخ ارز
 • قیمت مواد اولیه
 • وضعیت بورس
 • سیاست‌های داخلی

تغییر در هر یک از فاکتورهای بالا باعث تغییر در قیمت توری گابیونی خواهد شد.

مشخصاتی که باید قبل از خرید توری گابیون به آن توجه داشته باشید

پیش از ثبت سفارش و نهایی کردن خرید توری یا تور سنگی باید به نکات زیر توجه کنید:

 • توری‌های انواع مختلفی دارند که باید با توجه به اهداف خود یکی از آنها را تهیه کنید.
 • توری‌های در سایزهای مختلف عرضه می‌شوند که بهترین سایز به شرایط پروژه بستگی دارد.
 • ضخامت توری گابیون هم باید با توجه به نیاز پروژه انتخاب شود.
 • انتخاب روکش سیم گابیون نیز بسیار مهم است، چرا که این روکش دوام و مقاومت توری را مشخص می‌کند.

توری گابیون گالوانیزه برای طراحی دکوراسیون باغ

به طور کلی خرید سنگ توری برای اجرای دیوار گابیون بندی یک پروسه کاملا تخصصی است. بنابراین در زمان انتخاب مرکز فروش گابیون در تهران باید یک فروشنده قابل اعتماد و مشاور پیدا کنید. امروز اهن در زمان خرید با ارائه مشاوره تخصصی شما را برای خرید بهترین محصول راهنمایی خواهد کرد.

خرید بی واسطه و استعلام قیمت توری گابیون (سنگی)؛ امروز آهن

توری سنگی یا فنس گابیون از جمله محصولاتی است که در هر مکانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما هم به دنبال خرید توری گابیون هستید، حتما نیاز به مرجعی برای استعلام قیمت توری نگهدارنده سنگ و ثبت سفارش با بهترین قیمت دارید. از همین بابت ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تور گابیون را از امروز اهن بخرید.
دلیل این پیشنهاد این است که خرید گابیون از امروز آهن با مزیت رقابتی خرید مستقیم و بی واسطه از کارخانه انجام می‌شود؛ در نتیجه امکان سفارش انواع گابیون با قیمت ارزان وجود دارد. اگر در این موضوع شک دارید کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و قیمت توری گابیون را استعلام بگیرید. پس از اطمینان از اختلاف قیمت امروز اهن با بازار می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

وزن هر متر مربع توری گابیون چقدر است؟

هر متر مربع گابیون با توجه به ابعاد چشمه و ضخامت مفتول آن متغیر خواهد بود. در جدول ابتدای همین صفحه با جزئیات کامل وزن هر متر مربع حصار سنگی را آورده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *